Urządzenia sieciowe

Produktów na stronie: 15 30 60 120
Nie masz konta? Zarejestruj się i otrzymaj korzystniejsze warunki handlowe

Wtyk modularny, 1szt

Kod: WTYKRJ45/1

Dostępny - większa ilość

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Typ produktu: wtyki/gniazda

Cena netto (brutto):
0,27 PLN
(0,33 PLN)

J.m.: szt

Wtyk modularny na UTP kat.6, 1 szt.

Kod: WTYKRJ45 NA UTP6

Dostępny - większa ilość

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Typ produktu: wtyki/gniazda

Cena netto (brutto):
1,40 PLN
(1,72 PLN)

J.m.: szt
Promocja Przewód UTP kat. 5e do 160m, krążek 305m (PFM920I-5EUN), DAHUA

Przewód UTP kat. 5e do 160m, krążek 305m (PFM920I-5EUN), DAHUA

Producent: DAHUA

Kod: UTPKAT.5E DAHUA (305)

Karta katalogowa

Dostępny - większa ilość

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Gwarancja: 3 lata

Typ produktu: UTP

Cena netto (brutto):
311,00 PLN
(382,53 PLN)

J.m.: szt.
Promocja Switch niezarządzalny, PoE, 4x10/100 Mbps, UPLINK 2x10/100Mbps, Moc 60W, DAHUA

Switch niezarządzalny, PoE, 4x10/100 Mbps, UPLINK 2x10/100Mbps, Moc 60W, DAHUA

Producent: DAHUA

Kod: PFS3006-4ET-60-V2

Karta katalogowa

Dostępny - większa ilość

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Zarządzalny: NIE

Porty LAN 100Mb/s: 6

Porty LAN z PoE: 4

Moc portów PoE: 1x60W + 3x30W

Łączna moc PoE: 60W

Montaż: Desktop

Gwarancja: 3 lata

Cena netto (brutto):
197,00 PLN
(242,31 PLN)

J.m.: szt
Promocja BiTLAN U/UTP 4x2x24 AWG (0,5) cat.5e 200 MHz/305m/, BITNER

BiTLAN U/UTP 4x2x24 AWG (0,5) cat.5e 200 MHz/305m/, BITNER

Producent: BITNER

Kod: BITLAN U/UTP 4X2X24 CAT.5E

Karta katalogowa

Dostępny - większa ilość

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Zastosowanie: wewnętrzne

Gwarancja: 2 lata

Cena netto (brutto):
513,00 PLN
(630,99 PLN)

J.m.: szt

Moduł SFP, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, złącze SC/UPC, 20KM, DDM (TORNADO) (działa z GBIC-104), PULSAR

Producent: PULSAR

Kod: GBIC-103

Karta katalogowa

Dostępny - większa ilość

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Gwarancja: 2 lata

Cena netto (brutto):
51,00 PLN
(62,73 PLN)

J.m.: szt

Moduł SFP, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, złącze SC/UPC, 20KM, DDM (TORNADO) (działa z 103), PULSAR

Producent: PULSAR

Kod: GBIC-104

Karta katalogowa

Dostępny - większa ilość

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Gwarancja: 2 lata

Cena netto (brutto):
74,00 PLN
(91,02 PLN)

J.m.: szt
Promocja Switch niezarządzalny, 8 portów 10/100 Base-T , zasilanie 5 VDC, 1 A, DAHUA

Switch niezarządzalny, 8 portów 10/100 Base-T , zasilanie 5 VDC, 1 A, DAHUA

Producent: DAHUA

Kod: PFS3008-8ET-L-V2

Karta katalogowa

Dostępny

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Zarządzalny: NIE

Porty LAN 100Mb/s: 8

Montaż: Desktop

Gwarancja: 3 lata

Cena netto (brutto):
40,00 PLN
(49,20 PLN)

J.m.: szt
Promocja Switch niezarządzalny, PoE, 8x10/100Mbps, 2xGbps RJ45, Moc 60W, HIKVISION

Switch niezarządzalny, PoE, 8x10/100Mbps, 2xGbps RJ45, Moc 60W, HIKVISION

Producent: HIKVISION

Kod: DS-3E0310P-E/M

Karta katalogowa

Dostępny

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Zarządzalny: NIE

Porty LAN 100Mb/s: 8

Porty LAN 1Gb/s: 2

Porty LAN z PoE: 8

Moc portów PoE: 8x30W

Łączna moc PoE: 60W

Montaż: Desktop

Cena netto (brutto):
306,00 PLN
(376,38 PLN)

J.m.: szt

BiTLAN U/UTPf 4x2x24 AWG (0,5) cat.5e 200 MHz outdoor, żelowy /305m/, BITNER

Producent: BITNER

Kod: BITLAN U/UTPF 4X2X24 CAT.5E OUTDOOR

Karta katalogowa

Dostępny

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Zastosowanie: zewnętrzne

Gwarancja: 2 lata

Cena netto (brutto):
768,00 PLN
(944,64 PLN)

J.m.: szt
Promocja Switch niezarządzalny, 5 portów RJ45 10/100 Base-T, zasilanie 5 VDC 1A, DAHUA

Switch niezarządzalny, 5 portów RJ45 10/100 Base-T, zasilanie 5 VDC 1A, DAHUA

Producent: DAHUA

Kod: PFS3005-5ET-L-V2

Karta katalogowa

Dostępny

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Zarządzalny: NIE

Porty LAN 100Mb/s: 5

Montaż: Desktop

Gwarancja: 3 lata

Cena netto (brutto):
30,00 PLN
(36,90 PLN)

J.m.: szt
Promocja Switch niezarządzalny, PoE, 4x10/100/1000Mbps, uplink 2x10/100/1000Mbps, Moc 60W, DAHUA

Switch niezarządzalny, PoE, 4x10/100/1000Mbps, uplink 2x10/100/1000Mbps, Moc 60W, DAHUA

Producent: DAHUA

Kod: PFS3006-4GT-60-V2

Karta katalogowa

Dostępny

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Zarządzalny: NIE

Porty LAN 1Gb/s: 6

Porty LAN z PoE: 4

Moc portów PoE: 1x60W+3x30W

Łączna moc PoE: 60W

Montaż: Desktop

Gwarancja: 3 lata

Cena netto (brutto):
237,00 PLN
(291,51 PLN)

J.m.: szt
Promocja Switch niezarządzalny, PoE, 4x10/100Mbps, Base-T Ethernet 1x10/100/1000Mbps, SFP 1x100/1000Mbps, Moc 60W, DAHUA

Zarządzalny: NIE

Porty LAN 100Mb/s: 5

Porty LAN 1Gb/s: 1

Porty LAN z PoE: 4

Moc portów PoE: 1x60W + 3x30W

Łączna moc PoE: 60W

Montaż: DIN

Porty SFP 100 lub 1000Mb/s: 1

Gwarancja: 3 lata

Cena netto (brutto):
311,00 PLN
(382,53 PLN)

J.m.: szt.
Promocja Switch niezarządzalny, PoE, 8x 10/100 Base-T PoE (porty 1, 2 Hi-PoE 90W), 1x 10/100/1000 Base-T, 1x 1000 (uplink) SFP, Moc 96W, DAHUA

Zarządzalny: NIE

Porty LAN 100Mb/s: 8

Porty LAN 1Gb/s: 1

Porty LAN z PoE: 8

Moc portów PoE: 2x90W + 6x30W

Łączna moc PoE: 96W

Montaż: DIN

Porty SFP 100 lub 1000Mb/s: 1

Gwarancja: 3 lata

Cena netto (brutto):
414,00 PLN
(509,22 PLN)

J.m.: szt

Switch niezarządzalny, PoE, 3x100Mb/s, Hi-PoE 1x1000Mb/s, uplink 2x1000Mb/s, Moc 96W, DAHUA

Producent: DAHUA

Kod: PFS3206-4P-96

Karta katalogowa

Dostępny

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Zarządzalny: NIE

Porty LAN 100Mb/s: 3

Porty LAN 1Gb/s: 1

Porty LAN z PoE: 4

Moc portów PoE: 1x60W + 3x30W

Łączna moc PoE: 96W

Montaż: DIN

Porty SFP 100 lub 1000Mb/s: 2

Gwarancja: 3 lata

Cena netto (brutto):
324,00 PLN
(398,52 PLN)

J.m.: szt
Cena katalogowa
od do
Produkty
Producent
do góry