Światłowodowe

Produktów na stronie: 15 30 60 120
Nie masz konta? Zarejestruj się i otrzymaj korzystniejsze warunki handlowe

Wkładka światłowodowa SFP+SR-LC MULTI-MODE 2-pack, UBIQUITI

Kod: UF-MM-10G

Karta katalogowa

Dostępny

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Cena netto (brutto):
230,00 PLN
(282,90 PLN)

J.m.: szt
Outlet OUTLET! Światłowodowy kabel połączeniowy, Optofil, E30, odcinek 108m

OUTLET! Światłowodowy kabel połączeniowy, Optofil, E30, odcinek 108m

Kod: OUTLET ZGGFR-50/125/108M

Dostępny - ograniczona ilość (1 szt)

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Gwarancja: rozruchowa - 1 miesiąc

Cena katalogowa netto (brutto):
1 340,00 PLN (1 648,20 PLN)

Cena netto (brutto):
445,00 PLN
(547,35 PLN)

Twój rabat: 66.79%

J.m.: szt

Analizator przepływu strumienia świetlnego w światłowodzie, ALARMTECH

Producent: ALARMTECH

Kod: OP 100

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Gwarancja: 3 lata

Cena netto (brutto):
251,68 PLN
(309,57 PLN)

J.m.: szt

Złącze do rozszerzenia pętli światłowodowej, ALARMTECH

Producent: ALARMTECH

Kod: OP 103

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Gwarancja: 3 lata

Cena netto (brutto):
14,87 PLN
(18,29 PLN)

J.m.: szt

Światłowodowy system ochrony, zestaw: OP100, OP101 x5, OP102, OP103 x2, OP104, ALARMTECH

Producent: ALARMTECH

Kod: OP 105

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Gwarancja: 3 lata

Cena netto (brutto):
614,98 PLN
(756,43 PLN)

J.m.: szt

Moduł światłowodowy 1000 Mbit/s SFP, UBIQUITI

Kod: UF-RJ45-1G

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Cena netto (brutto):
101,00 PLN
(124,23 PLN)

J.m.: szt

Zestaw konwerterów światłowodowych TDW i RDW-PDS, 12VDC, typ złącza optycznego SC/PC, METEL

Producent: METEL

Kod: FIWRE-S-PDS

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Gwarancja: 5 LAT

Cena netto (brutto):
2 559,54 PLN
(3 148,23 PLN)

J.m.: szt
Cena katalogowa
od do
Produkty
Producent
do góry