METEL

Produktów na stronie: 15 30 60 120
Nie masz konta? Zarejestruj się i otrzymaj korzystniejsze warunki handlowe
Wyprzedaż Stalowa obudowa zewnętrzna z miejscem na baterię, gniazdko 230V typ E, zasilacz 48V/13,8V/110W, METEL

Stalowa obudowa zewnętrzna z miejscem na baterię, gniazdko 230V typ E, zasilacz 48V/13,8V/110W, METEL

Producent: METEL

Kod: OH8625 - C4.A12.R.PB4.SE

Karta katalogowa

Dostępny - ograniczona ilość (1 szt)

Szybka wysyłka! lub Odbiór osobisty

Dedykowana do systemu: CCTV

Przeznaczenie: switch

Wbudowany transformator: brak

Zamykanie: zamek

Inne: miejsce na baterię, gniazdko, zasilacz, wyłącznik, zabezpieczenie przepięciowe, zapasowy zasilacz

Rodzaj montażu obudowy: natynkowy

Cena netto (brutto):
4 793,00 PLN
(5 895,39 PLN)

J.m.: szt

Media konwerter przemysłowy, SFP 100BASE-X, obsługa FAR END FAULT, wykrywanie rozłączenia przewodów FO/FTP, METEL

Producent: METEL

Kod: 200M-1S.0.1-BOX

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Gwarancja: 5 LAT

Cena netto (brutto):
734,53 PLN
(903,47 PLN)

J.m.: szt

Media konwerter przemysłowy, PoE+, SFP 100BASE-X, obsługa FAR END FAULT, wykrywanie rozłączenia przewodów FO/FTP, METEL

Producent: METEL

Kod: 200M-1S.0.1-BOX-POE+

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Gwarancja: 5 LAT

Cena netto (brutto):
875,46 PLN
(1 076,82 PLN)

J.m.: szt

Switch zarządzalny,topologia pierścienia, 2x SFP, 2x port FE PoE++ (60W), 1x NO/NC, 2x RS485/1x RS422 BUS, METEL

Producent: METEL

Kod: 2G-2S.0.2.F-BOX-POE-PP

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Zarządzalny: TAK

Porty LAN 100Mb/s: 2

Porty LAN z PoE: 2

Łączna moc PoE: 60W

Montaż: Desktop ; Szyna DIN

Porty SFP 100 lub 1000Mb/s: 2

Gwarancja: 5 LAT

Cena netto (brutto):
4 065,50 PLN
(5 000,57 PLN)

J.m.: szt

Switch zarządzalny,topologia pierścienia, 2x SFP, 1x port GE, 4x Fast Ethernet z PoE 25W / 2 porty do 60W, 1x NO/NC, 2x RS485 / 1x RS422 BUS, Moc 160W, METEL

Producent: METEL

Kod: 2G-2S.1.4.F-BOX-POE-PP

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Zarządzalny: TAK

Porty LAN 100Mb/s: 4

Porty LAN 1Gb/s: 1

Porty LAN z PoE: 4

Moc portów PoE: 2x 25W + 2x 60W

Montaż: Desktop ; Szyna DIN

Porty SFP 100 lub 1000Mb/s: 2

Gwarancja: 5 LAT

Cena netto (brutto):
5 916,79 PLN
(7 277,65 PLN)

J.m.: szt

Mikrofon zewnętrzny, elektretowy, do bezpośredniego podłaczenia do kamer IP, redukcja szumu, MONO Jack, METEL

Producent: METEL

Kod: BREAK-TWA-MIC-ECT-M

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Gwarancja: 5 LAT

Cena netto (brutto):
736,84 PLN
(906,31 PLN)

J.m.: szt

Stalowa rozdzielnica zewnętrzna IP66, gniazdko 230V typ F, zasilacz 48VDC/40W, ochronnik przepięciowy poziom 3, METEL

Producent: METEL

Kod: OH3215 - C2.A3.P48.SF

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Dedykowana do systemu: CCTV

Przeznaczenie: konwertery

Wbudowany transformator: brak

Miejsce na akumulator: brak

Zamykanie: zamek

Gwarancja: 5 LAT

Inne: gniazdko, zasilacz, ochronnik przepięciowy, wyłącznik automatyczny

Rodzaj montażu obudowy: natynkowe

Cena netto (brutto):
2 608,93 PLN
(3 208,98 PLN)

J.m.: szt

Stalowa obudowa zewnętrzna IP66, gniazdko 230V typ F, zasilacz 48VDC/120W, METEL

Producent: METEL

Kod: OH4320 - C4.A12.R.P481.SF

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Dedykowana do systemu: CCTV

Przeznaczenie: switch

Wbudowany transformator: brak

Miejsce na akumulator: brak

Zamykanie: zamek

Gwarancja: 5 LAT

Inne: gniazdko, zasilacz, wyłącznik automatyczny i różnicowoprądowy, zabezpieczenie przeciwprzepięciowe

Rodzaj montażu obudowy: natynowy

Cena netto (brutto):
3 631,35 PLN
(4 466,56 PLN)

J.m.: szt

Stalowa obudowa zewnętrzna IP66 z miejscem na baterię, gniazdko 230V typ F, zasilacz 48V/13,8V 110W, uchwyt Peridect+, METEL

Producent: METEL

Kod: OH6425 - C4.A12.R.PB4.SF

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Dedykowana do systemu: CCTV

Przeznaczenie: switch

Wbudowany transformator: brak

Zamykanie: zamek

Gwarancja: 5 LAT

Inne: miejsce na baterię, gniazdko, zasilacz, uchwyt Peridect+, wył. automatyczny i różnicowoprądowy

Rodzaj montażu obudowy: natynkowy

Cena netto (brutto):
6 075,73 PLN
(7 473,15 PLN)

J.m.: szt

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe do kamer, 10/100M Ethernet + PoE A/B lub HIPoE, dwustopniowe, METEL

Producent: METEL

Kod: OVP-100M-HIPOE-BOX

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Gwarancja: 5 LAT

Cena netto (brutto):
290,85 PLN
(357,75 PLN)

J.m.: szt

Wzmacniacz audio do mikrofonów ECT-M z LINE OUT, 1x wejście mikrofonu, 1x line-out / wyjście typu twist, PoE, METEL

Producent: METEL

Kod: TWA-ATX-POE-BOX

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Gwarancja: 5 LAT

Cena netto (brutto):
601,12 PLN
(739,38 PLN)

J.m.: szt

Zestaw konwerterów światłowodowych TDW i RDW-PDS, 12VDC, typ złącza optycznego SC/PC, METEL

Producent: METEL

Kod: FIWRE-S-PDS

Karta katalogowa

Dostępny na zamówienie

Zapytaj o dostępność lub złóż zamówienie - potwierdzimy termin realizacji

Gwarancja: 5 LAT

Cena netto (brutto):
2 559,54 PLN
(3 148,23 PLN)

J.m.: szt
Cena katalogowa
od do
Produkty
Zarządzalny
Porty LAN 100Mb/s
Porty LAN 1Gb/s
Porty LAN z PoE
Moc portów PoE
Łączna moc PoE
Montaż
Porty SFP 100 lub 1000Mb/s
Dedykowana do systemu
Przeznaczenie
Wbudowany transformator
Miejsce na akumulator
Zamykanie
do góry