Kontakt


 


 

Janex International Sp. z o.o.
Siedziba: ul. Płomyka 2, 02-490 Warszawa
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 1.307.460,00 PLN,
KRS: 0000056898, NIP: 796-003-96-31, REGON: 670567950, BDO: 000014389

Rachunek bankowy: BNP Paribas Bank nr 70 1600 1462 1816 5477 7000 0001

Sekretariat
tel. : +48 22 863-63-53 wew. 0 lub #914
e-mail: janex@janexint.com.pl


Adres korespondencyjny
Al. Jerozolimskie 411, 05-802 Pruszków

 

Prezes Zarządu
Justyna Kawacz-Matysiak
tel.: 22 863-63-53
Dyrektor Operacyjny
Monika Baaj
tel.: 22 863-63-53 wew. #162
kom: 604 582 707
e-mail: monika.baaj@janexint.com.pl
tel. : 22 863-63-53 wew. 1

 

Dyrektor Handlowy
Edyta Bujak-Ciebiera
tel.: 22 863-63-53 wew. #912
e-mail: edyta.bujak@janexint.com.pl

 

Region: województwa wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, mazowieckie

 

Regionalny Koordynator Sprzedaży
Aneta Glinka
tel.: 22 863-63-53 wew. #121
kom: 600 979 849
e-mail: aneta.glinka@janexint.com.pl

 

Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Paweł Masiak
tel.: 22 863-63-53 wew. #122
kom: 604 963 408
e-mail: pawel.masiak@janexint.com.pl

 

Przedstawiciel Handlowy
Maciej Rasolomampionona
tel.: 22 863-63-53 wew. #123
kom: 601 473 761
e-mail: maciej.rasol@janexint.com.pl

 

Region: województwa warmińsko-mazurskie, łódzkie, opolskie, mazowieckie

 

Regionalny Koordynator Sprzedaży
Agnieszka Mordak
tel.: 22 863-63-53 wew. #131
kom: 692 347 365
e-mail: agnieszka.mordak@janexint.com.pl

 

Przedstawiciel Handlowy
Karol Dejnak
tel.: 22 863-63-53 wew. #133
kom: 604 582 449
e-mail: karol.dejnak@janexint.com.pl

 

Region: województwa śląskie, podkarpackie, lubelskie, pomorskie, mazowieckie

 

Regionalny Koordynator Sprzedaży
Iwona Zdrojewska
tel.: 22 863-63-53 wew. #111
kom: 604 582 738
e-mail: iwona.zdrojewska@janexint.com.pl

 

Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Przemysław Piątek
tel.: 22 863-63-53 wew. #112
kom: 602 784 939
e-mail: przemyslaw.piatek@janexint.com.pl

 

Region: województwa podlaskie, małopolskie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie

 

Regionalny Koordynator Sprzedaży
Urszula Grabowska
tel.: 22 863-63-53 wew. #151
kom: 692 190 827
e-mail: urszula.grabowska@janexint.com.pl

 

Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Łukasz Pietrzak
tel.: 22 863-63-53 wew. #152
kom: 600 398 155
e-mail: lukasz.pietrzak@janexint.com.pl
tel.: 22 863-63-53 wew. 4

 

Dyrektor Działu Projektowego
Leszek Okliński
tel.: 22 863-63-53 wew. #415
kom: 608 572 889
e-mail: leszek.oklinski@janexint.com.pl

 

Dyrektor Działu Projektowego
Karol Szczepanowski
tel.: 22 863-63-53 wew. #412
kom: 692 352 218
e-mail: karol.szczepanowski@janexint.com.pl

 

Doradca Techniczny ds. Kluczowych Klientów
Piotr Chochół
tel.: 22 863-63-53 wew. #414
kom: 604 318 654
e-mail: p.chochol@janexint.com.pl

 

Projektant Instalacji Teletechnicznych
Jakub Wrzesień
tel.: 22 863-63-53 wew. #413
kom: 795 117 126
e-mail: jakub.wrzesien@janexint.com.pl

 

Kierownik Projektu
Michał Kruk
tel.: 22 863 63 53 wew. #418
kom: 698 618 703
e-mail: michal.kruk@janexint.com.pl

 

Projektant Instalacji Teletechnicznych
Michał Zdunkiewicz
tel.: 22 863 63 53 wew. #420
kom: 884 156 860
e-mail: michal.zdunkiewicz@janexint.com.pl

 

 

Projektant Instalacji Teletechnicznych
Bartłomiej Bińkowski
tel.: 22 863 63 53 wew. #422
kom: 692 118 295
e-mail: bartlomiej.binkowski@janexint.com.pl

 

Projektant Instalacji Teletechnicznych
Maciej Kalinowski
tel.: 22 863 63 53 wew. #419
kom: 888 580 686
e-mail: maciej.kalinowski@janexint.com.pl
tel.: 22 863-63-53 wew. 2

 

Specjalista ds. Technicznych
Krzysztof Kowalczyk
tel.: 22 863-63-53 wew. #222
kom: 698 853 775
e-mail: krzysztof.kowalczyk@janexint.com.pl

 

Specjalista ds. Technicznych
Robert Μech
tel.: 22 863-63-53 wew. #223
kom: 606 219 859
e-mail: robert.mech@janexint.com.pl

 

Specjalista ds. Technicznych
Mateusz Nadolny
tel.: 22 863-63-53 wew. #221
kom: 697 365 728
e-mail: mateusz.nadolny@janexint.com.pl

 

Specjalista ds. Technicznych
Adam Janiak
tel.: 22 863-63-53 wew. #228
kom: 884 156 847
e-mail: adam.janiak@janexint.com.pl

 

Program TeamViewer QuickSupport do zdalnej pomocy technicznej
Specjalista ds. Serwisu
Waldemar Dębski
tel.: 22 863-63-53 wew. #225
e-mail: waldemar.debski@janexint.com.pl
tel.: 22 863-63-53 wew. 3

 

e-mail: reklamacje@janexint.com.pl

 

Pracownik ds. Reklamacji
Agnieszka Pilarz
tel.: 22 863-63-53 wew. #311
kom: 605 640 249
e-mail: agnieszka.pilarz@janexint.com.pl

 

Pracownik ds. Reklamacji
Piotr Jędrzejewski
tel.: 22 863-63-53 wew. #311
kom: 604 318 586
e-mail: piotr.jedrzejewski@janexint.com.pl
Product Manager
Henryk Śliwa
tel.: 22 863 63 53 wew. #416
kom: 606 442 700
e-mail: henryk.sliwa@janexint.com.pl

 

Junior Product Manager
Justyna Miturska
tel.: 22 863-63-53 wew. #113
kom: 785 856 005
e-mail: justyna.miturska@janexint.com.pl
Kierownik Działu B2B
Magdalena Wojnowska
tel.: 22 863-63-53 wew. #926
kom: 668 632 189
e-mail: magdalena.wojnowska@janexint.com.pl

 

Administrator Treści Sklepu Online
Adam Śmigielski
tel.: 22 863-63-53 wew. #927
kom: 602 785 183
e-mail: adam.smigielski@janexint.com.pl

 

Specjalista ds. Obsługi Platformy B2B
Wiktor Zajączkowski
tel.: 22 863-63-53 wew. #925
e-mail: wiktor.zajaczkowski@janexint.com.pl
Specjalista ds. Marketingu
Aleksandra Kaczmarek-Tomczyk
tel.: 22 863-63-53 wew. #171
kom: 603 942 669
e-mail: marketing@janexint.com.pl
tel.: 22 863-63-53 wew. 6

 

e-mail: logistyka@janexint.com.pl

 

Kierownik Działu Logistyki
Agnieszka Czwarno
tel.: 22 863-63-53 wew. #612
kom: 669 209 962
e-mail: agnieszka.czwarno@janexint.com.pl

 

Specjalista ds. Logistyki
Aleksandra Jakubowska
tel.: 22 863-63-53 wew. #614
kom: 787 009 126
e-mail: aleksandra.jakubowska@janexint.com.pl

 

Specjalista ds. Logistyki
Rafał Dądelewski
tel.: 22 863-63-53 wew. #613
kom: 605 507 690
e-mail: rafal.dadelewski@janexint.com.pl

 

Asystentka ds. Logistyki i Zakupów
Klaudia Dołężka
tel.: 22 863-63-53 wew. #611
kom: 728 482 815
e-mail: klaudia.dolezka@janexint.com.pl
tel.: 22 863-63-53 wew. 8

 

e-mail: ksiegowosc@janexint.com.pl

 

Główna Księgowa
Alicja Gałązka
tel.: 22 863-63-53 wew. #811
kom: 696 428 827

 

Księgowa
Krystyna Sadowska
tel.: 22 863-63-53 wew. #812
kom: 668 376 276
Specjalista ds. Windykacji
Joanna Szewczyk
tel.: 22 863-63-53 wew. 7 lub #712
kom: 602 784 155
e-mail: windykacja@janexint.com.pl
Chronimy Twoją prywatność, dlatego wyznaczyliśmy osobę zajmującą się ochroną danych osobowych, z którą masz prawo się skontaktować e-mailowo w sytuacji każdej niejasności dotyczącej przetwarzania przez Nas Twoich danych osobowych:

 

Ryszard Chmurski
odo@janexint.com.pl
Aktualne oferty pracy znajdziesz TUTAJ.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@janexint.com.pl lub za pomocą formularza

 

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z naszą
do góry