SATEL BE WAVE – klucz do inteligentnego i bezpiecznego domu

06 czerwca 2024, Nowości

Już wkrótce na Platformie Janex B2B GO! pojawi się nowość w ofercie SATEL - BE WAVE, czyli nowy standard urządzeń dla inteligentnych domów.

BE WAVE - nowy standard dla inteligentnych budynków

Czym jest BE WAVE?

BE WAVE to nowa, zaawansowana linia bezprzewodowych urządzeń, które przekształcą każdy dom w nowoczesną, inteligentną przestrzeń. To kompleksowy system, który łączy w sobie bezpieczeństwo, wygodę i energooszczędność, oferując pełną kontrolę nad domem. Powstała z myślą o umożliwieniu każdemu mieszkania w bezpiecznym i komfortowym domu, niezależnie od miejsca na świecie. Tak, aby dom stał się miejscem, gdzie można cieszyć się chwilami z rodziną, odpoczywać po ciężkim dniu i czuć się bezpiecznie. BE WAVE to odpowiedź na potrzebę spokoju i komfortu w codziennym życiu.Smart HUB i Smart HUB Plus – domowy strażnik

Smart HUB (Plus) to serce systemu BE WAVE. To kompaktowe urządzenie o ogromnych możliwościach, które łączy w sobie elegancję i zaawansowaną technologię. Dzięki Smart HUB możesz zarządzać bezpieczeństwem i automatyką swojego domu z jednego miejsca.

BE WAVE - Smart Hub

Łatwa obsługa – system na wyciągnięcie ręki

Obsługa systemu BE WAVE jest niezwykle prosta dzięki intuicyjnej aplikacji mobilnej. Aplikacja prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces konfiguracji i dodawania urządzeń, zapewniając szybkie i łatwe uruchomienie systemu. Nawet osoby mniej zaznajomione z technologią poradzą sobie z obsługą BE WAVE.

Aplikacja BE WAVE

Bezprzewodowa łączność – nowoczesna wygoda

Smart HUB zarządza pracą wszystkich urządzeń BE WAVE bez konieczności używania przewodów. Możesz podłączyć aż 128 urządzeń w jednej instalacji, a komunikacja odbywa się drogą radiową. Technologia ABAX 2 gwarantuje bezpieczną i niezawodną komunikację, długi zasięg oraz efektywne zarządzanie energią, co pozwala niektórym urządzeniom działać na jednej baterii przez kilka lat.

BE WAVE - ABAX 2

 

Dlaczego BE WAVE?

BE WAVE jest systemem, który można łatwo zainstalować i uruchomić, przekształcając dom w bezpieczną i inteligentną przestrzeń. System ten oferuje szeroką gamę funkcji – od ochrony przed włamaniami i zalaniem, po wykrywanie pożarów i automatyzację domowych urządzeń. Dzięki temu pozwala cieszyć się wygodą, oszczędzać energię i dbać o środowisko, a wszystko to w prosty i intuicyjny sposób.

Wykorzystywana przez BE WAVE technologia ABAX 2, ceniona jest przez ekspertów na całym świecie. Ta zaawansowana technologia zapewnia niezawodność, bezpieczeństwo i pewność komunikacji, dzięki czemu każdy może być spokojny o swoje bezpieczeństwo. BE WAVE to połączenie innowacyjnych rozwiązań i prostoty obsługi.

Dlaczego BE WAVE?

BE WAVE to system, który dopasowuje się do stylu życia. Niezależnie od tego, czy użytkownik spędza spokojne poranki w domu, czy musi szybko wyjść do pracy, BE WAVE gwarantuje wsparcie i bezpieczeństwo. System ten dostosowuje się do różnych scenariuszy życiowych – od opieki nad starszymi rodzicami, przez inwestycje w zautomatyzowany ogród, po powiększenie rodziny.

Za BE WAVE stoją specjaliści z SATEL, firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu systemów zabezpieczeń. Jest to zespół profesjonalistów z różnych dziedzin, których łączy pasja i zaangażowanie w tworzenie produktów spełniających najwyższe standardy. Dzięki ich pracy, BE WAVE jest systemem, na który można liczyć.

BE WAVE to rewolucyjne rozwiązanie, które zmienia sposób, w jaki myślimy o inteligentnych domach. Dzięki zaawansowanej technologii, prostocie użytkowania i niezawodności, BE WAVE zapewnia komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii.


BE WAVE to przyszłość, która jest na wyciągnięcie ręki. Już wkrótce dostępny w ofercie.

do góry