REWOLUCYJNY REJESTRATOR DAHUA NVR5432-XI

19 kwietnia 2024, Nowości

Poznaj zaawansowane możliwości rejestratora NVR5432-XI DAHUA

REWOLUCYJNY REJESTRATOR DAHUA NVR5432-XI

Z przyjemnością prezentujemy najnowszy produkt w ofercie Dahua – rejestrator NVR5432-XI, który stanowi nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych urządzeń typu AI Box. Jego zaawansowane funkcje i wyjątkowa wydajność czynią go niezastąpionym narzędziem w systemach monitoringu IP.

 [ Zobacz NVR5432-XI >>> ]


Większa skuteczność i elastyczność

Rejestrator NVR5432-XI oferuje funkcję inteligentnej analizy wideo IVS na 24 kanałach, przewyższając ograniczenia, które mogą nakładać rozwiązania AI Box (16 kanałów). Dzięki temu, zyskujesz możliwość monitorowania większej liczby obszarów jednocześnie, zapewniając sobie i swojemu biznesowi kompleksową ochronę.

 


Kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa

NVR5432-XI wyposażony jest w 4 dyski twarde oraz 2 wbudowane wyjścia HDMI, co umożliwia nie tylko lokalne przechowywanie danych, ale również ich wyświetlanie w czasie rzeczywistym. To sprawia, że NVR5432-XI jest wszechstronnym centrum zarządzania bezpieczeństwem.

 


Zaawansowane technologie AI

NVR5432-XI korzysta z głębokiego uczenia oraz metadanych wideo do oferowania precyzyjnego rozpoznawania twarzy i analizy obwodowej, skracając czas reakcji na zdarzenia i zwiększając efektywność monitoringu. Dodatkowo, technologia AcuPick pozwala na wyszukiwanie obrazów wideo na podstawie specyficznych cech celów, co zdecydowanie podnosi poziom wykrywalności i interakcji z systemem.

 


Szeroka kompatybilność i maksymalna wydajność

Dzięki wsparciu dla formatów dekodowania takich jak Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264 i MJPEG oraz możliwości obsługi kamer IP o rozdzielczości do 32 MP, rejestrator NVR5432-XI jest gotowy na współpracę z szeroką gamą urządzeń zewnętrznych. Jego przepustowość przychodząca, rejestrująca i wychodząca osiąga poziom do 384 Mbps, co zapewnia płynność i stabilność przesyłu danych.

 


Dodatkowe funkcje dla ulepszonego monitoringu

Obsługa do 24 kanałów AcuPick, zaawansowana analiza przez kamery AI, w tym wykrywanie twarzy, ochrona obwodowa i inne technologie, jak mapa cieplna czy liczenie osób, rozszerzają możliwości każdego systemu monitoringu.

Wybierając NVR5432-XI, decydujesz się na najnowszej generacji technologię, która zapewnia nie tylko ochronę, ale także inteligentne zarządzanie danymi wideo, gwarantując, że żadne zdarzenie nie umknie Twojej uwadze.

 

Najważniejsze cechy NVR5432-XI

  • Obsługuje formaty dekodowania Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264 i MJPEG
  • Maksymalna zdolność dekodowania: 32 × 1080p@30 fps
  • Maksymalna przepustowość przychodząca/rejestrująca/wychodząca: 384/384/384 Mbps
  • Obsługuje kamery IP o rozdzielczości do 32 MP
  • Obsługuje AcuPick do 24 kanałów
  • AI w rejestratorze obsługuje wykrywanie i rozpoznawanie twarzy na 8 kanałach, do 20 baz danych twarzy i 200 000 obrazów twarzy; 8-kanałowe metadane; 24-kanałowa ochrona obwodowa; 32-kanałowy SMD Plus
  • AI w kamerze obsługuje wykrywanie i rozpoznawanie twarzy, ochronę obwodową, SMD Plus, metadane, ANPR, analizę stereo, mapę cieplną i liczenie osób
  • Obsługuje klaster N+M, ISCSI
  • Obsługuje QuickPick, EPTZ oraz jednoklikowe uzbrajanie i rozbrajanie

REWOLUCYJNY REJESTRATOR DAHUA NVR5432-XI 


Zachęcamy do zapoznania się z produktami DAHUA i testowania ich razem z naszymi ekspertami.

Sprawdź ofertę DAHUA na Janex B2B GO! >>>

 

Zapytaj o szczegóły techniczne naszych specjalistów >>> wspolny.techniczny@janexint.com.pl

Poproś o wycenę >>> handlowy@janexint.com.pl

do góry