Jubileusz 25 lecia działalności

15 listopada 2017, Z życia firmy

Szanowni Państwo,

“Witamy w świecie profesjonalnych systemów zabezpieczeń w polskiej, stabilnej firmie Janex International Sp. z o.o. od lat lidera w dostarczaniu urządzeń do systemów dozoru i ochrony osób i mienia. Od 1992 roku działamy na rynku z pasją i zaangażowaniem. Realizujemy najbardziej wymagające projekty z zakresu bezpieczeństwa. Rok 2017 jest dla nas wyjątkowy - obchodzimy 25-lecie działalności na rynku zabezpieczeń. Przez lata obsłużyliśmy tysiące klientów, których potrzeby zawsze stawialiśmy na pierwszym planie. Dzięki takiej postawie możemy systematycznie rozwijać działalność i podnosić jakość naszych usług”.

Dziękujemy Państwu za lata współpracy!

Prezes Zarządu

Justyna Kawacz-Matysiak


Podziękowania:

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy wspólnie z nami uczestniczyli w Jubileuszu 25-lecia działalności firmy Janex International Sp. z o.o. w dniu 15.11.2017 r. w Hotelu Narvil w Serocku. Dziękujemy za pamięć, obecność oraz wszystkie miłe słowa i gesty, którymi nas Państwo obdarzyli.

Słowa podziękowania kierujemy również do Tych, którzy nie mogli być wśród nas w tym wyjątkowym dniu, ale zawsze byli przychylni i wspierali nas w różnych przedsięwzięciach.

Jesteśmy Państwu niezmiernie wdzięczni za to, że przez ostatnie 25 lat, razem z nami zechcieli Państwo tworzyć historię naszej Firmy!

do góry