100 Najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce!

13 grudnia 2017, Z życia firmy

Serdecznie gratulujemy Naszej Pani Prezes - Justynie Kawacz-Matysiak za znalezienie się w doborowym gronie 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet biznesu w Polsce.

Ranking 100 Kobiet Biznesu to projekt dziennika „Puls Biznesu”, który powstał w 2011 roku, aby promować przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu.

„Puls Biznesu” dostrzega i docenia rosnącą rolę kobiet w zarządzaniu przedsiębiorstwami w Polsce. Najbardziej przedsiębiorcze z nich stworzą ranking „100 Kobiet Biznesu 2017”. Zostanie on opublikowany w grudniu w formie ekskluzywnego dodatku do dziennika „Puls Biznesu”. Rankingowi, jak co roku, towarzyszyć będzie plebiscyt czytelników. Spośród zgłoszeń redakcja wytypuje 10 pań, a internauci wskażą tę, która otrzyma tytuł "Kobiety Biznesu 2017 roku".

 

W siódmej edycji rankingu mogły brać udział panie, które co najmniej od 2015 r. pełnią funkcję prezesów lub są właścicielkami 100 proc. udziałów firmy. O miejscu zadecydowała kondycja finansowa zarządzanych przez nie przedsiębiorstw. Dane finansowe analizowała wywiadownia gospodarcza Bisnode, autor rankingu „100 Kobiet Biznesu”.

Natomiast do plebiscytu można było nominować panie bez względu na pełnione przez nie funkcje, wielkość firmy czy obroty – tu nie liczą się kryteria finansowe, lecz osiągnięcia, oryginalność, innowacyjność.

Projekt zakończyła uroczysta gala finałowa, podczas której zostaną wręczone wyróżnienia laureatkom tegorocznego rankingu.

Podstawowym celem rankingu „100 Kobiet Biznesu” jest wymiana doświadczeń i wsparcie dla wszystkich pań, które chcą spełniać się zawodowo i prywatnie, zdobywać wiedzę i dzielić się nią. Mamy nadzieję, że lektura sylwetek oraz ścieżek kariery najbardziej liczących się kobiet w polskim biznesie A.D. 2017 zainspiruje je, doda im skrzydeł i pozwoli uwierzyć we własne możliwości.

Źródło: https://www.pb.pl/100kobietbiznesu/

do góry